Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Otakar Foltýn.....‼️👊
13,840 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

Takhle to dopadá, když se zeleným palicím zachce válčit. Proto nemají být v míru vojáci ve vedení státu a mají poslouchat civilní správu. Oni jak mají v ruce pořád kvér, všechno jim přijde jako konečně začínající válka, tj. konečně dobrý důvod jejich existence.

Ne jednou jsem ti psal že 🇷🇺 čuráky můžeš kouřit v Kremlu,v Česku to štěstí nebudeš mít.

- Burn like Water

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Je to ještě větší blbec než jsme čekali. Obyčejná hlasitá trouba, která má jediný cíl. Oslovit a zmanipulovat🐑🐑🐑

Napsal Kamil co Rusům čuráky kouřil

👍👍👍👏👏👏✌️✌️✌️

Největší borec

Blázen a šílenec

Takový je putin a Trump, život.

„… ale my to nechceme řešit.“ Na tomhle bohužel (?) funguje naše společnost i my jednotlivci obecně.
