正在加载视频...
视频加载失败
Oterasmo ih
42,649 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
10 条评论

Milica1 年前
Ovo gledanje kako se pakuju je suvo zlato, hvala vam

Gorica1 年前
I treći štand SNS u Kragujevcu danas neuspešan.

Kristal Met Demon1 年前
Ja pošao u 14:30 kad sam izašao s' posla, niđe nikog. Ostavite nešto i za nas što radimo prvu smenu! 🤣

ingbabic1 年前
😂😂😂

Dragichka1 年前
Nista lepse nego kad se ove smrdljive babe u sintetičkim bluzama dodatno znoje u žurbi pakujući kartonsku sramotu od štanda.

Nina1 年前
Važno je da "gospođa" šeta leopard print😏😁🤷

g_gajic1 年前
Свака част! С СНС говнима само овако...

миле радикал1 年前
Koliko si retardiran od 0 do vices "pUmPaJ"

Gorica1 年前
Bravo!

Aleksandar1 年前
Teraj govna
