Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Ovako je bilo 1984.... 08.02. Sarajevo.
63,932 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

ja i dalje ne mogu da shvatim da smo se samo 6 godina kasnije ubijali ko zvijeri, po vukojebinama

Nismo se poubijali. Neki su napali neke. Znaš to i sam. Da smo se pitali ti i ja i slični ne bilo toga

Bio na otvaranju!! Nigde snega,a onda 09.02 metar! Spust nisu ni održali na Bjelašnici! Zadnji dan OI vozili spust.

Olimpijski plamen upalila Sanda Dubravčić.

Sećam se otvaranja. Ćale poslom u Sarajevu, mama me dovela u bolnicu na neko rutinsko ispitivanje, ali posle 2 dana nisam izašao, već dobio boginje i ostao još 3 sedmice. 😂 Med sestre Rozika i Maja su u setr. sobi imale portabl tv i puštale nas da gledamo prenose sa Olimpijade.

Učestvovao sam na otvaranju, bijelo odijelo i čizme iz Kine + crvena zastava. Vježbali 5 mjeseci dva sata dnevno (pitomci vojnih škola JNA), koreograf potpukovnik iz Bgd. Pred nastup dobili Kremipan i sok. Pješke sa Koševa nazad. Balili na crveno podvrnute farmerke USA tima

@BogdanTanjevic A onda je pao snijeg i profesor. Nas su dobrovoljno potrpali u voz i put Sarajeva. Po dolasku na stanicu su nas postrojili i u koloni po dva odveli do Zetre gdje smo čistili snijeg sa prilaznih puteva. U neko doba onako mokre pustili su nas u dvoranu da gledamo hokej.

@gorteo7 Neverovatno kako je sve dobro organizovano!

Je li ti nesto,kao tada malom sestogodisnjaku,ostalo u sjecanju,ili je to bilo prerano za pracenje?

Slabo... Znam da me se vodilo na skokove...
Похожие видео
Sensitive content
Da se opet kandiduje, vreme je. Inače je sve ovako bilo, naručivanje ko u kafani. Sto za jednog, samo to nedostaje.
𝙁𝙀𝙍𝙈𝘼𝙉 ▶︎
18,726 просмотров • 1 год назад
