正在加载视频...
视频加载失败
Ozbiljno pumpanje maratonaca!
5 条评论

Orso Bruno1 年前
Jebote i maraton su mu sjebali. Zamisli organizuješ maraton i učesnici ti naprave protest od toga.

Srbijanac1 年前
Па БРАВО,људи!

Danka1 年前
Na MARATONU koji organizuje Sapic u ime Vucica Takve ''PUMPADZIJE'' ne mogu da budu podrska STUDENTIMA.....

Dragan Vasiljevic1 年前
Taj maraton se održava decenijama, da li očekujete maraton u organizaciji srudenata, možda?

Jovović1 年前
Ови људи су намагарчени. Једино што пумпају је рачун приватне фирме Београдски маратон ДОО.
