Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Parcă avea vreo 2 🍌 băgate.
17,506 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

ăsta ar fi putut sa-l dubleze pe Chaplin în cel mai natural mod

🤣🤣

Urmeaza eroarea de sistem....404...

@AndrewVances Cred ca l strâng chiloții 😀😀😀

ar trebui sa-si ia un instructor, sa-l invete cum sa umble si sa se poarte in public, face Romania de rusine

😂😂😂😂Ăsta nu are absolut nimic,nici prestanta nici demnitate nici să meargă nu știe 😂😂😂

Acest 'freak of nature' are trei faze. Faza țeapăn (pare că o are înfiptă, se mișcă precum un robot dereglat) Faza retard (în care râde ca proasta satului, incontrolabil) Faza freeze (rămâne blocat, scos din priză, procesor defect?) Ferească!

🤮🤮🤮🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿

bravo dom`presedinte. falnic ca un brad sau gard de brad , f emotionant

Da, este emoționant 🤣
