Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Pentingnya ada dashcam
84,813 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Jaenal Arifin Yusuf JAY1 год назад
Nasib baik brother tu sempat tekan brek..

yon1 год назад
Aduh boleh pulak lagu dia “wo wo wo shibai” 🤣

Syah Diandra_Hitori RyujinX1 год назад
Siollah Titanic

ⓜⓘⓐ ツ #ⓒⓞⓨⓖ 🇲🇾🇵🇸🇲🇾1 год назад
Berhampiran Lotus Mergong ni... 🤭

Gary cheong1 год назад
Confirm kereta salah kerana langgar motor belakang.

Poisonedheart Throb1 год назад
titabom mergong

Ray1 год назад
Jari tanda ilunakmati?

Kolok 🇵🇸🇲🇾1 год назад
Amek kau

Asyraf Rahim1 год назад
Dh nmpak org still tekan minyak. Rakam kebodohan sndiri.
Похожие видео
2:22
Sensitive content
Ada baiknya dashcam dimobil, selain utk keamanan, jg utk ingatkan konsumen yg lalai, tp main tuduh sembarangan..
T0361M4N
569,927 просмотров • 1 год назад
