Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Pfffuuu. Zvuk 🆙

64,885 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Ⓜ️atesola🐦‍⬛
Ⓜ️atesola🐦‍⬛1 год назад

Vítězná jízda Tomáše Slavíka z jiných úhlů 🚴🏻‍♂️

Фото профиля MIKA CHACHARSON 🇪🇺💪🏻
MIKA CHACHARSON 🇪🇺💪🏻1 год назад

A komentář jako když jedu do práce na kole přez město... Tady pekárna, kupuju rohlíky, tady přechod pro chodce, podřadím... 🤣

Фото профиля Václav Hnátek 🇺🇦🇮🇱
Václav Hnátek 🇺🇦🇮🇱1 год назад

Mně je z toho normálně fyzicky blbě! 😱

Фото профиля Tomas B
Tomas B1 год назад

Slava to je dabel. Mozno videt kazdej rok nazivo na JBC 4X Revelations v Jablonci. V Chile se pri necem podobnym pred par lety na chvili vypnul, ale nastesti to dobre dopadlo 🙏🏻

Фото профиля Infoimage
Infoimage1 год назад

60km/h po schodech, hustý. Chvíli jsem jezdil MTB po horách, sjezdy nikdy, ale dokážu si představit, co je to za masakr. Nebo spíše, nedovedu si to představit, protože bych to nikdy nedal. 😂

Фото профиля dadouch
dadouch1 год назад

Woow. S komentarem jsem to jeste nevidel. Strasnej borec. Ja mam strach za nej. Janov dobrej, ale kdyz jedou nekde v Jizni Americe ve favele a vsude couhaj ty plechy. To se za ne bojim jeste vic. 🙈

Фото профиля novak jarous
novak jarous1 год назад

Tvl...pri 60km/h to nechces potkat...

Фото профиля Petan
Petan1 год назад

Kde to je? 😱🤔🤦

Фото профиля Ⓜ️atesola🐦‍⬛
Ⓜ️atesola🐦‍⬛1 год назад

Janov 🇮🇹

Фото профиля jan.lejcko
jan.lejcko1 год назад

Vůbec nechápu, že to řídí a sám si komentuje. Předpokládám, že ten komentář si tam dal dodatečně, ne?

Похожие видео