正在加载视频...

视频加载失败

Pięknie w tej Polsce się robi.

90,226 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

11 条评论

Edward 的头像
Edward1 年前

Wpierdalaja za wasze podatki :) a dzieciaki z biednych rodzin nie moga miec dofinansowan do szkolnych obiadow :) Polacy to narod spierdolonych idiotow :) Swoja droga przeciez mozna zachecac do powrotu Polskich emigrantow :)

Adam M 的头像
Adam M1 年前

Ja tu widzę silnych, zdrowych, dobrze ubranych, najedzonych i zadbanych typów wieku wojskowym, a nie uchodźców.

PiotrPeterS 的头像
PiotrPeterS1 年前

Oni mają lepsze żarcie niż chorzy Polacy w szpitalu. Polacy którzy zapierdalali na tych darmozjadów z rządu.

Piotr 的头像
Piotr1 年前

Na szpitale nie ma pieniędzy, a jak widać imigrantom z Afryki i Azji niczego nie brakuje. Skandal.

Solar Heavy 的头像
Solar Heavy1 年前

you might like this

Blablabla 的头像
Blablabla1 年前

Nic, tylko iść do urzędu i prosić o azyl...

Matrix Life 🇵🇱 的头像
Matrix Life 🇵🇱1 年前

Racje żywnościowe w szpitalach tak nie wyglądają.

Paweł 的头像
Paweł1 年前

Przed którą wojną oni "uciekli" z graniczącego z Polską kraju? Z KAMBODŻY?

StanUmysłu🩸Pureblood🩸 的头像
StanUmysłu🩸Pureblood🩸1 年前

Pytanie jaki jest cel ich trzymać i karmić? Zaraz wejdziemy w światową recesje i stopień bezrobocia wróci na poziom z lat 90 w Polsce. Stoimy przed wielkim resetem. Ci ludzi będą nam niepotrzebni. Masa Polaków straci pracę i będą każdą pracę przyjmować jak 30 lat temu.

Krzysztof Jan Lewandowski 的头像
Krzysztof Jan Lewandowski1 年前

Wygląda na Filipińczyków w jakiejś firmie zapewne pracuje ich tyle, a to akurat chrześcijanie

Krengiel🇵🇱 的头像
Krengiel🇵🇱1 年前

Chrześcijanie XD

相关视频