Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Plače mi se 😭😭😭

82,849 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Obi-Wan
Obi-Wan2 лет назад

Na snimku se ne čuje najbitniji deo... Sam kraj. Reakcija publike na Šešeljeve gluposti. 🤡 🤡 🤡

Фото профиля Stevanović Vladimir
Stevanović Vladimir2 лет назад

Ima ovde u nastavku, ili pre, gde govno na pitanje Đinđića "šta ćete davradite sa tim lažnim diplomama" ,govno odgovara "šta nas bviga". Govno nad govnima, vreća govana, jebo ga voz koji ga doveo u Srbiju ikada.

Фото профиля Bojan_012
Bojan_0122 лет назад

Jbg. To sto danas vlada Seselj, a ovog drugog odavno nema, govori o nama. Da jedan narod toliko uporno radi na svojoj propasti, istorija zabelezila nije.

Фото профиля moler
moler2 лет назад

besramna budala i pajac™ je oduvek bio priglup i svojim kvazi-intelektualnim smatranjima mogao je da fascinira samo još gluplje od sebe, a to je nažalost većinsko biračko telo u Srbiji, onda i sad, jednako

Фото профиля NNN
NNN2 лет назад

Ako nekoga šešelj nije podnosio - onda je to sigurno Điniđić, jer kod njega nikada nije mogao da prođe na urlanje i galamu, a da ga ovaj intelektualno ne ugasi, zbog toga je na kraju i skovao plan sa zemunskim klanom (čiji je bio politički predstavnik) da ga ubije.

Фото профиля Radoznala Endzi
Radoznala Endzi2 лет назад

Tribina u Rex-su...tamo neke davne godine...šta reći...ovakav mozak,intelektualac,znalac i patriota bio briljijantan...sada ga nemamo i tako nam je,kako je...🤷‍♂️

Фото профиля Lafo Mamone
Lafo Mamone2 лет назад

И на крају нам овај крмак и усташки плаћеник оствари све што је замислио.

Фото профиля Lily
Lily2 лет назад

Ne može se prezaliti ovakav čovek...niti će se u bliskoj budućnosti takav ovde roditi 😢

Фото профиля Nenad
Nenad2 лет назад

Ova vreća govana i njegovi naslednici i dalje vladaju, i vladaće. Zorana se nove generacije ni ne sećaju. I toliko o Srbiji, dovoljno

Фото профиля Deni
Deni2 лет назад

I uspeli su svoj tamni vilajet da namaknu nad Srbiju.

Похожие видео