Loading video...
Video Failed to Load
Podoba wam się te auto? 😎
290,295 views • 1 year ago •via X (Twitter)
9 Comments

Lalo1 year ago
This is not aura dawg 💔 ur just being sensitive about this being on the road

Wojciech 19201 year ago
Perełeczka👌🏻 jeździłbym 😁

🇵🇱Wacław Gąsior 🇵🇱1 year ago
Podoba. Szkoda, że taki samochód w eurosojuzie kosztuje ponad 2x tyle co w USA.

evan 🖤1 year ago
Prime example of Fragile masculinity.

Ajay Anand | Rare Carat1 year ago
Happy Wife > Buying a Car?

PanKrawat1 year ago
No ładne całkiem

🇺🇸🇨🇦🇵🇱🆓 ✝️🩸🍊🧯1 year ago
Piękny F350, ale jeszcze bardziej podoba mi się jego kierowca 👍🏻

Lenroko🇵🇱1 year ago
Cudowne, pali jak smok i pięknie brzmi. Idealne połączenie aby wkurzyć lewaków

KRÓLik1 year ago
YEAHHH!!!!!

