Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

35,281 Aufrufe • vor 11 Monaten •via X (Twitter)

9 Kommentare

Profilbild von rzemcio92
rzemcio92vor 11 Monaten

Przypominam, że za pogodę w Polsce jest odpowiedzialny ten człowiek 🌞

Profilbild von stanley
stanleyvor 11 Monaten

Meteopalant, jedno z moich ulubionych słów z Kiepskich

Profilbild von Mateusz z okolic Kluk
Mateusz z okolic Klukvor 11 Monaten

Nie za wesolutko panu? A bo co?

Profilbild von Andre
Andrevor 11 Monaten

A przecież koniec grudnia mamy

Profilbild von Tomek Kołodziejski
Tomek Kołodziejskivor 11 Monaten

Gorąco jak w jakiejś Kambodży?!

Profilbild von Rocket
Rocketvor 11 Monaten

Po raz kolejny cieszę się, że mieszkam na Podkarpaciu. Może i mocniej grzeje, ale w cieniu jest bardzo przyjemnie. Dopiero przy większym wysiłku człowiek się poci.

Profilbild von Kasia80🌞
Kasia80🌞vor 11 Monaten

😂

Profilbild von Łukasz
Łukaszvor 11 Monaten

Który to odcinek?

Profilbild von Łukasz Karwowski 🇵🇱
Łukasz Karwowski 🇵🇱vor 11 Monaten

Nie jest tak gorąco w Polsce jest krótkie lato, często jest zimno trochę cieplej się zrobiło zaraz wszyscy narzekają.

Ähnliche Videos