Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Polacy dzisiaj:
35,281 Aufrufe • vor 11 Monaten •via X (Twitter)
9 Kommentare

rzemcio92vor 11 Monaten
Przypominam, że za pogodę w Polsce jest odpowiedzialny ten człowiek 🌞

stanleyvor 11 Monaten
Meteopalant, jedno z moich ulubionych słów z Kiepskich

Mateusz z okolic Klukvor 11 Monaten
Nie za wesolutko panu? A bo co?

Andrevor 11 Monaten
A przecież koniec grudnia mamy

Tomek Kołodziejskivor 11 Monaten
Gorąco jak w jakiejś Kambodży?!

Rocketvor 11 Monaten
Po raz kolejny cieszę się, że mieszkam na Podkarpaciu. Może i mocniej grzeje, ale w cieniu jest bardzo przyjemnie. Dopiero przy większym wysiłku człowiek się poci.

Kasia80🌞vor 11 Monaten
😂

Łukaszvor 11 Monaten
Który to odcinek?

Łukasz Karwowski 🇵🇱vor 11 Monaten
Nie jest tak gorąco w Polsce jest krótkie lato, często jest zimno trochę cieplej się zrobiło zaraz wszyscy narzekają.
