Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Polacy dzisiaj:
35,281 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

rzemcio921 год назад
Przypominam, że za pogodę w Polsce jest odpowiedzialny ten człowiek 🌞

stanley1 год назад
Meteopalant, jedno z moich ulubionych słów z Kiepskich

Mateusz z okolic Kluk1 год назад
Nie za wesolutko panu? A bo co?

Andre1 год назад
A przecież koniec grudnia mamy

Tomek Kołodziejski1 год назад
Gorąco jak w jakiejś Kambodży?!

Rocket1 год назад
Po raz kolejny cieszę się, że mieszkam na Podkarpaciu. Może i mocniej grzeje, ale w cieniu jest bardzo przyjemnie. Dopiero przy większym wysiłku człowiek się poci.

Kasia80🌞1 год назад
😂

Łukasz1 год назад
Który to odcinek?

Łukasz Karwowski 🇵🇱1 год назад
Nie jest tak gorąco w Polsce jest krótkie lato, często jest zimno trochę cieplej się zrobiło zaraz wszyscy narzekają.
