Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Polacy dzisiaj:
35,281 görüntüleme • 11 ay önce •via X (Twitter)
9 Yorum

rzemcio9211 ay önce
Przypominam, że za pogodę w Polsce jest odpowiedzialny ten człowiek 🌞

stanley11 ay önce
Meteopalant, jedno z moich ulubionych słów z Kiepskich

Mateusz z okolic Kluk11 ay önce
Nie za wesolutko panu? A bo co?

Andre11 ay önce
A przecież koniec grudnia mamy

Tomek Kołodziejski11 ay önce
Gorąco jak w jakiejś Kambodży?!

Rocket11 ay önce
Po raz kolejny cieszę się, że mieszkam na Podkarpaciu. Może i mocniej grzeje, ale w cieniu jest bardzo przyjemnie. Dopiero przy większym wysiłku człowiek się poci.

Kasia80🌞11 ay önce
😂

Łukasz11 ay önce
Który to odcinek?

Łukasz Karwowski 🇵🇱11 ay önce
Nie jest tak gorąco w Polsce jest krótkie lato, często jest zimno trochę cieplej się zrobiło zaraz wszyscy narzekają.
