Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Polki się nam nie udały.

182,066 Aufrufe • vor 8 Monaten •via X (Twitter)

0 Kommentare

Keine Kommentare verfügbar

Kommentare vom Original-Post werden hier angezeigt

Ähnliche Videos

Świat wg PeTe: „Więc pijmy wino, szwoleżerowie” utwór napisany w 1926 r. w Starogardzie Gdańskim. przez oficera 2. Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich Włodzimierza Gilewskiego. Bella wyśpiewała cudnie po swojemu, swój tekst: "Więc pijmy wino Polki, Polacy"✌️ Więc pijmy wino, Polki, Polacyd Niech troski zginą w rozbitym szkle! Gdy nas nie będzie, przyjdą próżniacy, I znowu będzie w Polsce źle! Spojrzenia tępe, gęby ponure, Ach, jak to wszystko parszywe jest. Lecz Naród wkrótce, tym wszystkim mendom Kozakiewicza pokaże gest. Więc pijmy wino, Polki, Polacy Niech troski zginą w rozbitym szkle! Gdy nas nie będzie, przyjdą próżniacy, I znowu będzie w Polsce źle! A kiedy pisior znów łgać zaczyna, To ty się bracie z tego śmiej. W miłej kompanii napij się wina I kłamców z PiSu w mordę lej! Więc pijmy wino, Polki, Polacy Niech troski zginą w rozbitym szkle! Gdy nas nie będzie, przyjdą próżniacy, I znowu będzie w Polsce źle! Bo przyjdą czasy, że te złamasy, Będą przed nami na baczność stać! Głos nam nie zadrży, jak liść osiki, Gdy będziem głośno z nich się śmiać! Więc pijmy wino, Polki, Polacy Niech troski zginą w rozbitym szkle! Gdy nas nie będzie, przyjdą próżniacy, I znowu będzie w Polsce źle! Tęsknimy bardzo za tamtym czasem, Za tym braterstwem, za brakiem zdrad, Pragniemy bardzo, żeby przenigdy Brata już nie obrażał brat. Więc pijmy wino, Polki, Polacy Niech troski zginą w rozbitym szkle! Gdy nas nie będzie, przyjdą próżniacy, I znowu będzie w Polsce źle! A gdy będziemy znów w pięknym kraju, Będziemy wódkę wiadrami pić. Cieszyć wolnością, jakby już w raju I w Polsce naszych marzeń żyć! Więc pijmy wino, Polki, Polacy Niech troski zginą w rozbitym szkle! Gdy nas nie będzie, przyjdą próżniacy, I znowu będzie w Polsce źle! Lecz, żeby wszystko to się zdarzyło, Musimy ruszyć do urny wraz, I oddać głos swój, jakby nie było, By już nie wrócił PiSu czas Więc pijmy wino, Polki, Polacy, Niech już nad nami nie ciąży bat, Niech wygra Rafał, a nie łajdacy, By liczył z nim się cały świat !

Piotrdotcom 🇵🇱🇪🇸🇫🇷🇪🇺 #SilniRazem

14,471 Aufrufe • vor 1 Jahr