Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Poruka studentima u blokadi!
41,880 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
8 Yorum

Jebote on je toliko puko da mu je trebao ovaj skup da izbaci sav bes iz sebe. Cenim da mu je psihijatar rekao idi izviči se negde, razderi se iz sve snage

Niko ne traži Srbiju samo traži da se on skloni više, napao na Srbiju ko smrt na babu.

Ko osmi putnik!

.. i svi dobijate 2 soma dindži!!!!

hrabriša

Cuh "ne damo Kosovo" ? Pa ne mozes 2 X da dajes nesto na sto si vec dao

Ta čovečija ribica, beskičmenjak i psihopata vlada po principu zamene teza. Biće divno gledati ga u onom kavezu na optuženičkoj klupi spec. suda za organizovani kriminal sa lisicama na rukama (zamišljam onu scenu sa Legijom). Upravo toga se on i plaši. Zato će biti još slađe.

Nije mogao, od tolikih članova, da angažuje 4.000 ljudi iz Beograda, nego je morao da ih dovlači iz cele Srbije 🤦♀️
