Loading video...
Video Failed to Load
Poslušajte devojku, ja plačem od sreće🥹
89,292 views • 1 year ago •via X (Twitter)
11 Comments

Sascha ZH CH1 year ago
Da da, kako je samo poentirala, obrisala je pod sa svim defetistima: "Može i mora bolje!"

Damjan1 year ago
Baš to me je rasplakalo🥹

Tatjana Gmeiner1 year ago
I LOVE SINGING ❤️ My lovely followers ❤️ Nice to entertain YOU 🙂

Borg Queen1 year ago
@Hermiona_Prva Koliko je pametna i divna. 😍😍😍😍😍 Slušala malopre na tv-u.

Damjan1 year ago
@Hermiona_Prva Da🌹♥️

Srce od Krompira1 year ago
E, to je ono! Život mi prodje u ćuti može gore, pod stare dane se odlučih da može i mora bolje!!!

Damjan1 year ago
Vidim po reakcijama na tvit, da smo svi isto reagovali.

zarkoVD1 year ago
Moj danasnji utisak dana. Hvala njenim roditeljima sto su tako lepo vaspitali ... Predivno dete

Damjan1 year ago
Isto sam pomislio.

Ruzica Uzurovic1 year ago
Lutka u svakom smislu

Damjan1 year ago
Da♥️👍
