Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Postupanje policije prema meni
13,288 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

jod dex®1 yıl önce
Zašto policija nosi maske, odkog se kriju, zašto se ne indetifikuju kad to isto treže od građana? Policija nam je debelo zagazila u nezakonje.

Nemiposmatrač 🇷🇸🇧🇷🇺🇲1 yıl önce
Živo me zanima da li će biti daljeg postupanja

Kate🍳⛽📢🥁1 yıl önce
Javi da ste svi ok

Nemiposmatrač 🇷🇸🇧🇷🇺🇲1 yıl önce
Svi ok,svi kući

Saška1 yıl önce
Citam da je sve ok sto mi je drago, a vidim i cujem da si jako dosadan policajcima 😉

Nemiposmatrač 🇷🇸🇧🇷🇺🇲1 yıl önce
Samo znam svoja prava,jbg

Ivana u Mordoru1 yıl önce
Svuda stigneš. 🫶 Da li su pustili komšije?

Nemiposmatrač 🇷🇸🇧🇷🇺🇲1 yıl önce
4/5 peti je odvezen u hitnu

Igor1 yıl önce
Ajd nabavimo ove robokap uniforme, pa onda legitimišeo koga poželimo.Užas.

Mira🐈🐕🐈⬛1 yıl önce
Da li si ok., gde si ?
