Loading video...
Video Failed to Load
Překvapení na silnici u Jihlavy.😉
81,422 views • 1 year ago •via X (Twitter)
11 Comments

Uvidím medvěda, hodím mu sušenku... Super! Nic lepšího nejde udělat, než medvědům spojit člověka s jídlem. To jim vyloženě prospívá. Kam se poděla inteligence lidí... Ale hlavně že máme exklzivní záběry z krmení.

this reminds me of driving through a city

Nekrmte nikdy divoka zvirata!!! Zvyknou si na lidi, prestanou se bat, budouje kvuli snadnemu zdroji potravy vyhledavat a nakonec je bude bohuzel nutne odstrelit!!!

Každý týden nekde jinde tohle video 😀 před měsícem u Třince😀😀😀😀

Zaprvé to je Rumunsko, zadruhé medvěda krmí jen kretén

Větší debilitu než krmit medvěda cukrátky jsem neviděla. Máte v tý hlavě pěkně vymleto🤦🏼♀️

Pěkné video. Jen si myslím, že pánové dělají chybu, že ty medvědy krmí.

Se žrádlem zdarma už tu tihle migranti z východu zůstanou 🙄🙃

Idioti. Někdo zemře a budeme rádi, když jenom ti medvědi.

Blesk - Vláda Slovenska schválila návrh zákona na odstřel 350 medvědů. Udělali to nalezení ostatků člověka kterého zabil medvěd. Už toho zkrátka bylo moc. - V současné době se na Slovensku pohybuje až 1300 těchto šelem. Až začnou nebo už začali s odstřelem (?) šelmy se asi budou přemísťovat. Krmení je nebezpečné, šelmy ztratí plachost...

Those idiots shouldn't feed the bears. Next time the animals meet somebody they gonna expect to be fed and it could get dangerous.
Related Videos
Sensitive content
tohle je moje storyčko z listopadu btw, když jsou teď všichni velice překvapení z hranáče
wandeiss
15,488 views • 1 year ago
