正在加载视频...
视频加载失败
Přemýšlím, co některý lidi vede k tomuhle… 🙂
44,032 次观看 • 11 个月前 •via X (Twitter)
10 条评论

Jie11 个月前
Jo, tenhle místní vysírač mi taky psal v průměru 3-4 odpovědi denně. Blok a klid.

Pivana11 个月前
Já blokuju jen Elona Muska a Deník Sport…

Adam Wollný11 个月前
Je to jasné - nespokojenost s vlastním životem.

Lookin 🔴⚪️11 个月前
Tyvole, slušnej magor.

Matěj - starosta z Tetína11 个月前
Tenhle člověk mi byl schopný psát pod každý post úplně stejné zprávy. Pak přišla urážka a šel do bloku. :)

Patrik Nacher11 个月前
Jeden debil, který tím na sebe prozradil více, než si asi myslí 🤷♂️

ViMa11 个月前
V té diskusi mám asi 10 profilu zablokovaných. Stejne chyby, stejne známky.

Alex Luthor - 🇨🇿🇺🇦🇪🇺 #FCKTRUMP11 个月前
Bruno má malý péro a neví, jak se s tím vypořádat, nooo… buď k němu milá 🙏 Nebo ho pošli do řitě!

valherru 🛸11 个月前
Balící taktika jak víno.

Old Shatterhand ⭐⭐11 个月前
Je to taková neotřelá balící technika 😀
