Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
"Pristojna" Srbija 😁
276,620 Aufrufe • vor 11 Monaten •via X (Twitter)
10 Kommentare

To je to odma vade grkljan,kako ćemo se mi rešiti ove bagre ja nisam pametan

Kako su oni bolesni…a deluje i da je popila 🤣

Razboleo ih je sve. Svi su psihički oboleli zbog njega.

jel ovo sestra od branke lazić, da nisu šifre nasledne?

Što je niste pitali je l vakcinisana? 😆

krst oko vrata, recnik - taman

Poslednji put kad su se radikali ovako igrali nacionalizmom je bilo na pocetku ratova devedesetih... Njihovo prirodno okruzenje u kom se najprijatnije osecaju...

‘Gospodjo, odmaknite se malo- neprijatan miris sirite neki- stvara mucninu..’

Svaka čast za strpljenje, bože ti sačuvaj od ovakvih spodoba.

Sve neki antikomunisti koji prete klanjem i vađenjem grkljana. Patriote nacionalističke. Izgleda da je Šešelj produkt zla a ne izvor zla. Zlo je bilo prisutno i pre modernih radikala i SNSa.
