正在加载视频...
视频加载失败
Profesor Abdagić je dobio otkaz!
28,284 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
10 条评论

Dragoslav Ljubičić1 年前
Dragi prijatelju tu sam za prof.Abdagića.

Vesna Nadj1 年前
Fakultet, škola? Da li ima advokata koji će ga zastupati?

pazarJesvijet1 年前
Još ne znam ništa.

Liberté1 年前
SNS fašisti‼️

voja lukić1 年前
Bravo čestiti profesore.

Фирга - Цреп и цигла1 年前
Сућут.

Zander1 年前
Фашисти

Kukurek1 年前
U pravu je da je ovo pitanje morala. Podrska!

Olja1 年前
@NatasaS66597903 Progon i teror! 😡Advokati?!🤷🏻♀️

Margita1 年前
😡😡😡
