Loading video...
Video Failed to Load
Przepraszam bardzo, ILEEEE???
9 Comments

Nie zapomnę jak kolega się jarał tym piri piri i jechaliśmy specjalnie 4 godziny autem, żeby go zjeść. Na miejscu dostaliśmy zimnego małego kebaba z średnim mięsem, jego zawiedzionej miny po zjedzeniu kebaba długo nie zapomnę 😂😂

Ile kurwa

- Know Me

Ludzie kochani! Każdy z Was jest w stanie stworzyć sobie zajebiste mięsko do kebaba w domku w cenie surowego mięsa. Kupujecie mieloną karkówkę, doprawiacie (nawet klasyczną przyprawą do kebaba), zawijacie w folię spożywczą i do zamrażarki. Po około 3h wyciągacie i zamrożoną kroicie w cieniutkie plastry i od razy na patelnię. I macie kraftowego kebsa xd

Polecam sprawdzic ile teraz w Piri Piri w LBN (czyli ich siedzibie) kosztuje duzy kebab xD 42zl za pite xxl i to bez zadnych udziwnien czy platnych dodatkow + 9pln dowoz i wychodzi 5 dyszek za kebsa ~500-600g, pojebalo ich totalnie.

A wiecie co jest najgorsze? Te koszulki Karl Lagerfeld. Mysla ze to nie wiadomo jakoe premium jest a one wygladaja jak ze szmateksu. Serio nie obciach tego nosic w dzisiejszych czasach?

tamten tyle kebabów ukręcił, że aż na karla lagerfelda mu starczyło

Pojebani to są ludzie, którzy kupują kurwa mrożonego kebaba na paczkomat 🤣 może i potem wychodzi im chujowy, Ale za to droższy niż na mieście 🤣

Ale giga scam XD
