Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Quartararo: "AAAAHHHH" 🤪 #SpanishGP 🇪🇸
104,113 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 14

gita 🛸1 год назад
us :

Solar Heavy1 год назад
got a min for a new song?

guena¹⁶ 🇮🇹🇵🇹1 год назад
Better than marquez

Johan1 год назад
Thank yamaha for fix the ugly bike

𝐄𝐥𝐨𝐝𝐢𝐞¹ ⁰ 🇫🇷1 год назад
@YamahaMotoGP I have tears in my eyes! Everything comes at the right time! He deserves it and you deserve it so much my team 🫶🏼🥹

kowsik babu1 год назад
You're than Man! Fabio!!!!! 😈😈😈😈

Wafi Al shadiq1 год назад
@FabioQ20 uhuuyy

Sas🦝1 год назад
LITERALLY US

Radhiya 🤍.1 год назад
Howwww omg

アダム1 год назад
🐐

Catarina DeJesus1 год назад
Happy for him 🙌

Patobeur 🤘🏻1 год назад
Great to have blue bike on the front row

moon - ❷⓿1 год назад
we can understand that "AAAHHHH" bc yes fabio we do feel that as well 😭😭😭😭😭😭😭

Jej1 год назад
👌🏻








