Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Quokka eating beetroot.. 😊
348,250 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

Ben Silone1 год назад
Happy lil guy

公式:ちぃたん☆広島2 лет назад
Chiitan is an otter mascot so water is Ok.

MareBear1 год назад
It’s adorable!!

lily1 год назад
Cute watching this

WallSpireX1 год назад
Such a cute little foodie! 🥰

Jackycritter1 год назад
What a cheeky little face 😍🥰😍🥰😍

Julia Sukhonkova1 год назад
Thank you for the gift of humanity☺️

Nana Neville1 год назад
Adorable ❤️

ENSpaceX1 год назад
Cute

Barbara Mars1 год назад
There is just something that feels good when watching animals eat and enjoy their foods! 🍉🍒

Halina Jasinska1 год назад
this is how pure happiness looks like!
