Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Reason why I only eat at home.

1,346,350 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Moshe 🇿🇦
Moshe 🇿🇦1 год назад

If you have eaten Macdonald’s..i have news for you 😂

Фото профиля Nose
Nose1 год назад

Chief send me your location 📍I just wanna talk

Фото профиля MS
MS1 год назад

I am stuck on...INJA INUKA KABI MAYIFILE...kunuka the whole neighborhood. 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Фото профиля Nose
Nose1 год назад

Imagine udla the very same thing 😭

Фото профиля Hlabas
Hlabas1 год назад

Poor Rex and Bobbi, all they wanted was to chase rabbits and stuff.

Фото профиля Nose
Nose1 год назад

And bark on the passing bicycle 🚲

Фото профиля Naet
Naet1 год назад

That became this!

Фото профиля .
.1 год назад

We wouldn't have a "pitbull problem" if 😆😆

Фото профиля Nose
Nose1 год назад

🤣🤣🤣

Похожие видео