Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

23,840 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von amebowiec
amebowiecvor 1 Jahr

Czy Pan Minister właśnie nam zakomunikował, że przetarg był ustawiony?

Profilbild von Ukrutny Bemben
Ukrutny Bembenvor 1 Jahr

Proponuję nagrać podobny film jak zwodujecie jakiś kajak albo ponton xD

Profilbild von Krzysztof
Krzysztofvor 1 Jahr

Oglosili wart 17 mld,przetarg na zakup pociagow W warunkach przetargu wagony pietrowe i wymog 7 letniego stazu w ich budowie,Takie wymogi,aby do przet,nie mogly stanac Polskie firmy,Nawet wiem kto wygra i zwyciezcami beda Niemcy,Zaklad? Jeden stateczek?Dla zamydlenia oczu.

Profilbild von Krzysztof
Krzysztofvor 1 Jahr

A propo przez 8 lat PO,nasze porty zarobily 17 mld zl.Przez 8 lat PIS 58 mld,Przez 8 lat PO Orlen zarobil 2,9 mld zl.Przez 8 lat PIS 89,7 mld zl,W 2023 Orlen zarobil netto 21 mld,W 2024 Orlen zarobil 1,4 mld,zl.19 najwiekszych firm rdr,mniej o 83% niz w 2023,Tak wszedzie.

Profilbild von Krzysztof
Krzysztofvor 1 Jahr

Babka z portu w Szczecinie,ma o wiele blizej do wielu niemieckich miast,niz z portow niemieckich,Dlatego Odra rezerwatem,a aby zabezpieczyc przyszlosc,port w Szczecinie przejel ogromny niemiecki operator dzialajacy we wszystkich ich portach,Jak myslicie,o czyje int,bedzie dbal?

Profilbild von Momma-Son
Momma-Sonvor 1 Jahr

A co z inwestorem z Kataru?

Profilbild von Ewapunktuje
Ewapunktujevor 1 Jahr

Brawo. Szacunek

Profilbild von GINO_4
GINO_4vor 1 Jahr

Cóż na news... W Polsce przetarg wygrała i zarabiać będzie polska firma... Narody klękajcie.

Profilbild von NieRzutujesz
NieRzutujeszvor 1 Jahr

Bardzo dobra wiadomość 😎.

Profilbild von Dominik Wronski
Dominik Wronskivor 1 Jahr

Luz, przy czym źle to wygląda w zestawieniu z tym co się ostatnio stało z grantem na satelity

Ähnliche Videos