Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Repolonizacja w praktyce.
23,840 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Czy Pan Minister właśnie nam zakomunikował, że przetarg był ustawiony?

Proponuję nagrać podobny film jak zwodujecie jakiś kajak albo ponton xD

Oglosili wart 17 mld,przetarg na zakup pociagow W warunkach przetargu wagony pietrowe i wymog 7 letniego stazu w ich budowie,Takie wymogi,aby do przet,nie mogly stanac Polskie firmy,Nawet wiem kto wygra i zwyciezcami beda Niemcy,Zaklad? Jeden stateczek?Dla zamydlenia oczu.

A propo przez 8 lat PO,nasze porty zarobily 17 mld zl.Przez 8 lat PIS 58 mld,Przez 8 lat PO Orlen zarobil 2,9 mld zl.Przez 8 lat PIS 89,7 mld zl,W 2023 Orlen zarobil netto 21 mld,W 2024 Orlen zarobil 1,4 mld,zl.19 najwiekszych firm rdr,mniej o 83% niz w 2023,Tak wszedzie.

Babka z portu w Szczecinie,ma o wiele blizej do wielu niemieckich miast,niz z portow niemieckich,Dlatego Odra rezerwatem,a aby zabezpieczyc przyszlosc,port w Szczecinie przejel ogromny niemiecki operator dzialajacy we wszystkich ich portach,Jak myslicie,o czyje int,bedzie dbal?

A co z inwestorem z Kataru?

Brawo. Szacunek

Cóż na news... W Polsce przetarg wygrała i zarabiać będzie polska firma... Narody klękajcie.

Bardzo dobra wiadomość 😎.

Luz, przy czym źle to wygląda w zestawieniu z tym co się ostatnio stało z grantem na satelity
