Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Retko Neko! 🫶🤎
36,950 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 5

Lida1 год назад
Moja cerka je tog 1.11. bila kod kuce jer nam slava bila dan pre, inace otprilike je u to vreme, ispod te nastresnice, cekala da je pokupe kolege kada krene na posao jer radi van NS i mogla je biti jedna od stradalih. Zato podrska studentima i svim njihovim zahtevima💪⛽️

Vladi1 год назад
@KrahSNSa OOO boze . Savim ga razumem . Ja bih isto na njegovom mestu . LJUDINA !!

AP1 год назад
Najezis se slusajuci ovo

Baštovanka1 год назад
Jezivo 🥺

Indira1 год назад
@iz_kanade_tetka ❤️

