Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Retko Neko! 🫶🤎

36,950 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 5

Фото профиля Lida
Lida1 год назад

Moja cerka je tog 1.11. bila kod kuce jer nam slava bila dan pre, inace otprilike je u to vreme, ispod te nastresnice, cekala da je pokupe kolege kada krene na posao jer radi van NS i mogla je biti jedna od stradalih. Zato podrska studentima i svim njihovim zahtevima💪⛽️

Фото профиля Vladi
Vladi1 год назад

@KrahSNSa OOO boze . Savim ga razumem . Ja bih isto na njegovom mestu . LJUDINA !!

Фото профиля AP
AP1 год назад

Najezis se slusajuci ovo

Фото профиля Baštovanka
Baštovanka1 год назад

Jezivo 🥺

Фото профиля Indira
Indira1 год назад

@iz_kanade_tetka ❤️

Похожие видео