Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Retko Neko! 🫶🤎
36,950 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
5 Yorum

Lida1 yıl önce
Moja cerka je tog 1.11. bila kod kuce jer nam slava bila dan pre, inace otprilike je u to vreme, ispod te nastresnice, cekala da je pokupe kolege kada krene na posao jer radi van NS i mogla je biti jedna od stradalih. Zato podrska studentima i svim njihovim zahtevima💪⛽️

Vladi1 yıl önce
@KrahSNSa OOO boze . Savim ga razumem . Ja bih isto na njegovom mestu . LJUDINA !!

AP1 yıl önce
Najezis se slusajuci ovo

Baštovanka1 yıl önce
Jezivo 🥺

Indira1 yıl önce
@iz_kanade_tetka ❤️

