Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

21,038 views • 1 year ago •via X (Twitter)

9 Comments

Haralds's profile picture
Haralds1 year ago

Kāpēc ar viņiem jārunā angliski? Ja strādā nelegāli, kāpēc uzreiz netiek arestēti?

sejas saimnieks's profile picture
sejas saimnieks1 year ago

Valsts dienestiem ar piparkūkām jāsarunājas angliski? 🙃

Nepareizais's profile picture
Nepareizais1 year ago

Nedrīkst taču jautāt vai apkalp.sfērā nepieciešama latv.val., viesi vēl apvainosies.

Ingus Kalniņš's profile picture
Ingus Kalniņš1 year ago

Šo es nesaprotu un tas nav tikai kebabnīcās. Labi, virtuvē, bet apkalpojošā sfērā primāri ir jāzina valsts valoda, tikai tad citas. Varbūt IT nozarē vai izglītībā, kur ir starptautiski, dziļi integrētas vides, ENG var būt pamata valoda, bet oficiantam tomēr ir jāzina LV.

spogulis. vienkārši spogulis 🇱🇻🇺🇦🇪🇪🇱🇹's profile picture
spogulis. vienkārši spogulis 🇱🇻🇺🇦🇪🇪🇱🇹1 year ago

Studenti? Cik gadus jau studē?

Ieva15091's profile picture
Ieva150911 year ago

Nesaparatu - vai tad apkalpojošajā sfērā nav jārunā latviski??? Krieviski nedrīkst, bet angliski tagad ir ok?

Agnis ⚽️🇺🇦's profile picture
Agnis ⚽️🇺🇦1 year ago

Rīgā tā būtu pēdējā vieta kur paēst, neietu tur.. Vērmanīša zālāju estu labāk 🤣🤣🤣

Ištvāns Džeremijs Mekešs's profile picture
Ištvāns Džeremijs Mekešs1 year ago

Visi ahmadi tikmēr jau ir apzvanīti un brīdināti, veiksmi turpmākajos reidos.

Valdis Vanags's profile picture
Valdis Vanags1 year ago

Konstatē 2 nelegāli nodarbinātos un kebabnīcas darbs turpinās?

Related Videos