Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

21,038 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

9 Kommentare

Profilbild von Haralds
Haraldsvor 1 Jahr

Kāpēc ar viņiem jārunā angliski? Ja strādā nelegāli, kāpēc uzreiz netiek arestēti?

Profilbild von sejas saimnieks
sejas saimnieksvor 1 Jahr

Valsts dienestiem ar piparkūkām jāsarunājas angliski? 🙃

Profilbild von Nepareizais
Nepareizaisvor 1 Jahr

Nedrīkst taču jautāt vai apkalp.sfērā nepieciešama latv.val., viesi vēl apvainosies.

Profilbild von Ingus Kalniņš
Ingus Kalniņšvor 1 Jahr

Šo es nesaprotu un tas nav tikai kebabnīcās. Labi, virtuvē, bet apkalpojošā sfērā primāri ir jāzina valsts valoda, tikai tad citas. Varbūt IT nozarē vai izglītībā, kur ir starptautiski, dziļi integrētas vides, ENG var būt pamata valoda, bet oficiantam tomēr ir jāzina LV.

Profilbild von spogulis. vienkārši spogulis 🇱🇻🇺🇦🇪🇪🇱🇹
spogulis. vienkārši spogulis 🇱🇻🇺🇦🇪🇪🇱🇹vor 1 Jahr

Studenti? Cik gadus jau studē?

Profilbild von Ieva15091
Ieva15091vor 1 Jahr

Nesaparatu - vai tad apkalpojošajā sfērā nav jārunā latviski??? Krieviski nedrīkst, bet angliski tagad ir ok?

Profilbild von Agnis ⚽️🇺🇦
Agnis ⚽️🇺🇦vor 1 Jahr

Rīgā tā būtu pēdējā vieta kur paēst, neietu tur.. Vērmanīša zālāju estu labāk 🤣🤣🤣

Profilbild von Ištvāns Džeremijs Mekešs
Ištvāns Džeremijs Mekešsvor 1 Jahr

Visi ahmadi tikmēr jau ir apzvanīti un brīdināti, veiksmi turpmākajos reidos.

Profilbild von Valdis Vanags
Valdis Vanagsvor 1 Jahr

Konstatē 2 nelegāli nodarbinātos un kebabnīcas darbs turpinās?

Ähnliche Videos