Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Rīgas kebabnīcas

21,038 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Haralds
Haralds1 год назад

Kāpēc ar viņiem jārunā angliski? Ja strādā nelegāli, kāpēc uzreiz netiek arestēti?

Фото профиля sejas saimnieks
sejas saimnieks1 год назад

Valsts dienestiem ar piparkūkām jāsarunājas angliski? 🙃

Фото профиля Nepareizais
Nepareizais1 год назад

Nedrīkst taču jautāt vai apkalp.sfērā nepieciešama latv.val., viesi vēl apvainosies.

Фото профиля Ingus Kalniņš
Ingus Kalniņš1 год назад

Šo es nesaprotu un tas nav tikai kebabnīcās. Labi, virtuvē, bet apkalpojošā sfērā primāri ir jāzina valsts valoda, tikai tad citas. Varbūt IT nozarē vai izglītībā, kur ir starptautiski, dziļi integrētas vides, ENG var būt pamata valoda, bet oficiantam tomēr ir jāzina LV.

Фото профиля spogulis. vienkārši spogulis 🇱🇻🇺🇦🇪🇪🇱🇹
spogulis. vienkārši spogulis 🇱🇻🇺🇦🇪🇪🇱🇹1 год назад

Studenti? Cik gadus jau studē?

Фото профиля Ieva15091
Ieva150911 год назад

Nesaparatu - vai tad apkalpojošajā sfērā nav jārunā latviski??? Krieviski nedrīkst, bet angliski tagad ir ok?

Фото профиля Agnis ⚽️🇺🇦
Agnis ⚽️🇺🇦1 год назад

Rīgā tā būtu pēdējā vieta kur paēst, neietu tur.. Vērmanīša zālāju estu labāk 🤣🤣🤣

Фото профиля Ištvāns Džeremijs Mekešs
Ištvāns Džeremijs Mekešs1 год назад

Visi ahmadi tikmēr jau ir apzvanīti un brīdināti, veiksmi turpmākajos reidos.

Фото профиля Valdis Vanags
Valdis Vanags1 год назад

Konstatē 2 nelegāli nodarbinātos un kebabnīcas darbs turpinās?

Похожие видео