正在加载视频...
视频加载失败
Rīgas kebabnīcas
21,038 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
9 条评论

Kāpēc ar viņiem jārunā angliski? Ja strādā nelegāli, kāpēc uzreiz netiek arestēti?

Valsts dienestiem ar piparkūkām jāsarunājas angliski? 🙃

Nedrīkst taču jautāt vai apkalp.sfērā nepieciešama latv.val., viesi vēl apvainosies.

Šo es nesaprotu un tas nav tikai kebabnīcās. Labi, virtuvē, bet apkalpojošā sfērā primāri ir jāzina valsts valoda, tikai tad citas. Varbūt IT nozarē vai izglītībā, kur ir starptautiski, dziļi integrētas vides, ENG var būt pamata valoda, bet oficiantam tomēr ir jāzina LV.

Studenti? Cik gadus jau studē?

Nesaparatu - vai tad apkalpojošajā sfērā nav jārunā latviski??? Krieviski nedrīkst, bet angliski tagad ir ok?

Rīgā tā būtu pēdējā vieta kur paēst, neietu tur.. Vērmanīša zālāju estu labāk 🤣🤣🤣

Visi ahmadi tikmēr jau ir apzvanīti un brīdināti, veiksmi turpmākajos reidos.

Konstatē 2 nelegāli nodarbinātos un kebabnīcas darbs turpinās?
