正在加载视频...

视频加载失败

Rīgas kebabnīcas

21,038 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

9 条评论

Haralds 的头像
Haralds1 年前

Kāpēc ar viņiem jārunā angliski? Ja strādā nelegāli, kāpēc uzreiz netiek arestēti?

sejas saimnieks 的头像
sejas saimnieks1 年前

Valsts dienestiem ar piparkūkām jāsarunājas angliski? 🙃

Nepareizais 的头像
Nepareizais1 年前

Nedrīkst taču jautāt vai apkalp.sfērā nepieciešama latv.val., viesi vēl apvainosies.

Ingus Kalniņš 的头像
Ingus Kalniņš1 年前

Šo es nesaprotu un tas nav tikai kebabnīcās. Labi, virtuvē, bet apkalpojošā sfērā primāri ir jāzina valsts valoda, tikai tad citas. Varbūt IT nozarē vai izglītībā, kur ir starptautiski, dziļi integrētas vides, ENG var būt pamata valoda, bet oficiantam tomēr ir jāzina LV.

spogulis. vienkārši spogulis 🇱🇻🇺🇦🇪🇪🇱🇹 的头像
spogulis. vienkārši spogulis 🇱🇻🇺🇦🇪🇪🇱🇹1 年前

Studenti? Cik gadus jau studē?

Ieva15091 的头像
Ieva150911 年前

Nesaparatu - vai tad apkalpojošajā sfērā nav jārunā latviski??? Krieviski nedrīkst, bet angliski tagad ir ok?

Agnis ⚽️🇺🇦 的头像
Agnis ⚽️🇺🇦1 年前

Rīgā tā būtu pēdējā vieta kur paēst, neietu tur.. Vērmanīša zālāju estu labāk 🤣🤣🤣

Ištvāns Džeremijs Mekešs 的头像
Ištvāns Džeremijs Mekešs1 年前

Visi ahmadi tikmēr jau ir apzvanīti un brīdināti, veiksmi turpmākajos reidos.

Valdis Vanags 的头像
Valdis Vanags1 年前

Konstatē 2 nelegāli nodarbinātos un kebabnīcas darbs turpinās?

相关视频