Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Robovlasništvo 21. veka.

37,853 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 7

Фото профиля Од срца Сунцу
Од срца Сунцу1 год назад

Мешају восак са парафином па су им свеће лоше.

Фото профиля Jar Jar
Jar Jar1 год назад

Valjda ako se vreme ubrzalo sveća koja je gorela 24 sata sada treba da gori više od toga, a ne manje.

Фото профиля Slavko Miljević
Slavko Miljević1 год назад

Ovo je ustvari istina. Vidite, Dragan je ogledalo istine,jer u njemu postoji vječna borba kako da se dokopa iskrene i časne istine. Bravo lafe,hvala da si ovo podjelio sa svima nama.

Фото профиля maxless99
maxless991 год назад

Hahaha

Фото профиля Goldi
Goldi1 год назад

Ne bi se slozio. Legali smo u 21h ustajali u 04h bili na selu radili u svojoj kuci.. dan je bolji i duzi bio.. u gradu druga prica

Фото профиля bbrs1389
bbrs13891 год назад

Ahhahahaahahhahahhahah maca ne topi grad vise ni sneg ahahahahahhahaha

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

- All I Knew

Похожие видео