Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

18,688 views • 1 year ago •via X (Twitter)

10 Comments

Angelina's profile picture
Angelina1 year ago

Kao što rekoh jedan lanac pa može i 30 dana. Pa tako redom...

Angelina's profile picture
Angelina1 year ago

Snimajte posle 17h kada se ljudi vraćaju s posla. Maksi na Banovom Brdu je uvek pun!

Pavlitoboy's profile picture
Pavlitoboy1 year ago

Pumpamo dan 3. Samo na MAX 👇

sloxxx's profile picture
sloxxx1 year ago

Maksi u Jerkoviću je danas bio pun, ne kako zna da bude ali nije bio prazan. Mislim da treba bolja akcija. Bolje informisanje ljudi i ozbiljnija strategija. I bez reklamiranja onih KGB skladišta

Денни Зуковски 🚴🏇🇷🇸's profile picture
Денни Зуковски 🚴🏇🇷🇸1 year ago

Браво момци, отпустиће раднике због смањене продаје, али није велика штета овим сте подигли продају за 100% нашим братским Руским маркетима Мере и Светофор где сви сада купују, па нека се тамо запосле! Идемо пумпај ову ЕУ гамад! 🇷🇸🇷🇸

Mr.Realno's profile picture
Mr.Realno1 year ago

Poštujemo bojkot ali mislim da ću morati do Amana po tost hleb. 😂

Dejan's profile picture
Dejan1 year ago

sinoc Lidl trosarina poprilicno naroda

𝒲𝑜𝓁𝒻𝒶𝓂's profile picture
𝒲𝑜𝓁𝒻𝒶𝓂1 year ago

Pumpaj Pumpaj📢

Predrag Mitrovic's profile picture
Predrag Mitrovic1 year ago

Izgradnja zatvora bi bila najisplativija investicija u Srbiji, na duži rok, i to samo u razlici u ceni od stvarnih troškova i ukradenog

Signora Galactia's profile picture
Signora Galactia1 year ago

@hlmgroup Samo jako ❣️💪💪💪

Related Videos