Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

RODA, Šabac, 11h‼️

18,688 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Angelina
Angelina1 год назад

Kao što rekoh jedan lanac pa može i 30 dana. Pa tako redom...

Фото профиля Angelina
Angelina1 год назад

Snimajte posle 17h kada se ljudi vraćaju s posla. Maksi na Banovom Brdu je uvek pun!

Фото профиля Pavlitoboy
Pavlitoboy1 год назад

Pumpamo dan 3. Samo na MAX 👇

Фото профиля sloxxx
sloxxx1 год назад

Maksi u Jerkoviću je danas bio pun, ne kako zna da bude ali nije bio prazan. Mislim da treba bolja akcija. Bolje informisanje ljudi i ozbiljnija strategija. I bez reklamiranja onih KGB skladišta

Фото профиля Денни Зуковски 🚴🏇🇷🇸
Денни Зуковски 🚴🏇🇷🇸1 год назад

Браво момци, отпустиће раднике због смањене продаје, али није велика штета овим сте подигли продају за 100% нашим братским Руским маркетима Мере и Светофор где сви сада купују, па нека се тамо запосле! Идемо пумпај ову ЕУ гамад! 🇷🇸🇷🇸

Фото профиля Mr.Realno
Mr.Realno1 год назад

Poštujemo bojkot ali mislim da ću morati do Amana po tost hleb. 😂

Фото профиля Dejan
Dejan1 год назад

sinoc Lidl trosarina poprilicno naroda

Фото профиля 𝒲𝑜𝓁𝒻𝒶𝓂
𝒲𝑜𝓁𝒻𝒶𝓂1 год назад

Pumpaj Pumpaj📢

Фото профиля Predrag Mitrovic
Predrag Mitrovic1 год назад

Izgradnja zatvora bi bila najisplativija investicija u Srbiji, na duži rok, i to samo u razlici u ceni od stvarnih troškova i ukradenog

Фото профиля Signora Galactia
Signora Galactia1 год назад

@hlmgroup Samo jako ❣️💪💪💪

Похожие видео