正在加载视频...

视频加载失败

18,688 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

10 条评论

Angelina 的头像
Angelina1 年前

Kao što rekoh jedan lanac pa može i 30 dana. Pa tako redom...

Angelina 的头像
Angelina1 年前

Snimajte posle 17h kada se ljudi vraćaju s posla. Maksi na Banovom Brdu je uvek pun!

Pavlitoboy 的头像
Pavlitoboy1 年前

Pumpamo dan 3. Samo na MAX 👇

sloxxx 的头像
sloxxx1 年前

Maksi u Jerkoviću je danas bio pun, ne kako zna da bude ali nije bio prazan. Mislim da treba bolja akcija. Bolje informisanje ljudi i ozbiljnija strategija. I bez reklamiranja onih KGB skladišta

Денни Зуковски 🚴🏇🇷🇸 的头像
Денни Зуковски 🚴🏇🇷🇸1 年前

Браво момци, отпустиће раднике због смањене продаје, али није велика штета овим сте подигли продају за 100% нашим братским Руским маркетима Мере и Светофор где сви сада купују, па нека се тамо запосле! Идемо пумпај ову ЕУ гамад! 🇷🇸🇷🇸

Mr.Realno 的头像
Mr.Realno1 年前

Poštujemo bojkot ali mislim da ću morati do Amana po tost hleb. 😂

Dejan 的头像
Dejan1 年前

sinoc Lidl trosarina poprilicno naroda

𝒲𝑜𝓁𝒻𝒶𝓂 的头像
𝒲𝑜𝓁𝒻𝒶𝓂1 年前

Pumpaj Pumpaj📢

Predrag Mitrovic 的头像
Predrag Mitrovic1 年前

Izgradnja zatvora bi bila najisplativija investicija u Srbiji, na duži rok, i to samo u razlici u ceni od stvarnih troškova i ukradenog

Signora Galactia 的头像
Signora Galactia1 年前

@hlmgroup Samo jako ❣️💪💪💪

相关视频