Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

România, ce facem?

15,831 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

10 Yorum

Ionut Adrian profil fotoğrafı
Ionut Adrian1 yıl önce

Ai pus aici în 3 min ce am strâns eu în ani de zile

Elena Halabi profil fotoğrafı
Elena Halabi1 yıl önce

D-aia votăm Simion!!!! D-aia toți “intelectualii” atacă în cel mai josnic mod posibil!!!

Gab CG🇷🇴 profil fotoğrafı
Gab CG🇷🇴1 yıl önce

Cg și Gs 💯💯

Eddie Florin profil fotoğrafı
Eddie Florin1 yıl önce

Ii rupem pe 18.

Avram Burcea profil fotoğrafı
Avram Burcea1 yıl önce

.Bobby pune videoul pe tik toc ,poate nu îl sterge , asa poate să-l vadă multă lume !

DanielaCostache profil fotoğrafı
DanielaCostache1 yıl önce

Mulțumim Bobby. Sistemul se va lupta tare cu noi. Nu trebuie sa ne lăsam. Trebuie sa ieșim și mai mulți la vot pentru România.

Dorin profil fotoğrafı
Dorin1 yıl önce

România se trezeşte! Hai România! La puşcărie cu hoții! Românilor de pretutindeni uniți-vă !!!

Nix007 profil fotoğrafı
Nix0071 yıl önce

Pai si schimbam PSD-ul rosu cu galben? Care e diferenta? Adica functioneaza planul lui Hrebenciuc, Stanescu, Tudose si ceilalti “grei” FSNisti de a continua sa conduca tara dupa ce se leapada de haina rosie si imping in fata putin galben? Asta e “schimbarea”?!

yatosama profil fotoğrafı
yatosama1 yıl önce

România luptă!! Curaj! Demnitate!!! Noi suntem poporul!!!

Mr. Festivus profil fotoğrafı
Mr. Festivus1 yıl önce

e logic, este vorba despre comunisti, de scapat n-o sa scapam de ei niciodata dar ca sa le mai taiem din elan, trebiuie sa luptam mai mult!

Benzer Videolar