Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Rosjanom spadł Tu-22M3. :)

20,146 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

10 Yorum

marcin profil fotoğrafı
marcin1 yıl önce

Na całe szczęście pilot prawdopodobnie nie żyje👍

Building 7 Boutique profil fotoğrafı
Building 7 Boutique1 yıl önce

Buckle up, snowflakes! The Trump QR Tee will trigger the libs into orbit + rally the patriots! Scan at your own risk - this code leads straight to MAGA madness! And don't forget to don the 45-47 shirt while sipping your victory with our Mug - it's a tsunami of patriotism! 🇺🇸🦅🔥

Mateusz Woźniak profil fotoğrafı
Mateusz Woźniak1 yıl önce

Szkoda, że jeden.

Battlemover profil fotoğrafı
Battlemover1 yıl önce

Nie spadł, załoga się katapultowała, a pilot próbował posadzić maszynę na drodze, na szczęście się nie udało i z dech. Niestety, pozostałych trzech orków przeżyło.

doc Jaryca Buś-Balbinowski /18*/ #Trzaskowski2025 profil fotoğrafı
doc Jaryca Buś-Balbinowski /18*/ #Trzaskowski20251 yıl önce

Spadł, to spadł. Po chuja drążyć temat. Już nie poleci.

RidersOnTheStorm#TakDlaCPK#Nawrocki2025 profil fotoğrafı
RidersOnTheStorm#TakDlaCPK#Nawrocki20251 yıl önce

Szkoda. Że tylko jeden!

Rafal Farba profil fotoğrafı
Rafal Farba1 yıl önce

Mam nadzieję że komuś na łeb? A jeżeli nie to chociaż z załogą?

Lukasz81 profil fotoğrafı
Lukasz811 yıl önce

Jakto śpiewa się na meczach,- jeszcze jeden, jeszcze jeden

Katarzyna Mucha profil fotoğrafı
Katarzyna Mucha1 yıl önce

Pilot też spadł;)

coma86 profil fotoğrafı
coma861 yıl önce

Spadło to jabłko z drzewa. Im się ta tutka rozkurrrwiła na amen xD

Benzer Videolar