Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Rosjanom spadł Tu-22M3. :)
20,146 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

Na całe szczęście pilot prawdopodobnie nie żyje👍

Buckle up, snowflakes! The Trump QR Tee will trigger the libs into orbit + rally the patriots! Scan at your own risk - this code leads straight to MAGA madness! And don't forget to don the 45-47 shirt while sipping your victory with our Mug - it's a tsunami of patriotism! 🇺🇸🦅🔥

Szkoda, że jeden.

Nie spadł, załoga się katapultowała, a pilot próbował posadzić maszynę na drodze, na szczęście się nie udało i z dech. Niestety, pozostałych trzech orków przeżyło.

Spadł, to spadł. Po chuja drążyć temat. Już nie poleci.

Szkoda. Że tylko jeden!

Mam nadzieję że komuś na łeb? A jeżeli nie to chociaż z załogą?

Jakto śpiewa się na meczach,- jeszcze jeden, jeszcze jeden

Pilot też spadł;)

Spadło to jabłko z drzewa. Im się ta tutka rozkurrrwiła na amen xD
