Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Rosjanom spadł Tu-22M3. :)

20,146 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von marcin
marcinvor 1 Jahr

Na całe szczęście pilot prawdopodobnie nie żyje👍

Profilbild von Building 7 Boutique
Building 7 Boutiquevor 1 Jahr

Buckle up, snowflakes! The Trump QR Tee will trigger the libs into orbit + rally the patriots! Scan at your own risk - this code leads straight to MAGA madness! And don't forget to don the 45-47 shirt while sipping your victory with our Mug - it's a tsunami of patriotism! 🇺🇸🦅🔥

Profilbild von Mateusz Woźniak
Mateusz Woźniakvor 1 Jahr

Szkoda, że jeden.

Profilbild von Battlemover
Battlemovervor 1 Jahr

Nie spadł, załoga się katapultowała, a pilot próbował posadzić maszynę na drodze, na szczęście się nie udało i z dech. Niestety, pozostałych trzech orków przeżyło.

Profilbild von doc Jaryca Buś-Balbinowski /18*/ #Trzaskowski2025
doc Jaryca Buś-Balbinowski /18*/ #Trzaskowski2025vor 1 Jahr

Spadł, to spadł. Po chuja drążyć temat. Już nie poleci.

Profilbild von RidersOnTheStorm#TakDlaCPK#Nawrocki2025
RidersOnTheStorm#TakDlaCPK#Nawrocki2025vor 1 Jahr

Szkoda. Że tylko jeden!

Profilbild von Rafal Farba
Rafal Farbavor 1 Jahr

Mam nadzieję że komuś na łeb? A jeżeli nie to chociaż z załogą?

Profilbild von Lukasz81
Lukasz81vor 1 Jahr

Jakto śpiewa się na meczach,- jeszcze jeden, jeszcze jeden

Profilbild von Katarzyna Mucha
Katarzyna Muchavor 1 Jahr

Pilot też spadł;)

Profilbild von coma86
coma86vor 1 Jahr

Spadło to jabłko z drzewa. Im się ta tutka rozkurrrwiła na amen xD

Ähnliche Videos