Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

126,834 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

10 Yorum

Bi Bi profil fotoğrafı
Bi Bi1 yıl önce

Przekonała mnie Pani do Karola Nawrockiego. Dziękuję.

Marek profil fotoğrafı
Marek1 yıl önce

Bardzo dziękuję za apel, pójdę i oddam swój głos na @NawrockiKn , trzeba w końcu skończyć z dzieleniem Polaków na wykształconych i zaścianek jak to lubią niektórzy mówić , ładnych i tych co im wakacje w Mielnie obrzydzają

Bartłomiej Paliwoda profil fotoğrafı
Bartłomiej Paliwoda1 yıl önce

Ma panie rację, jest duże prawdopodobieństwo, że wyjdzie na jaw przeszłość Rafała, dlatego nigdy w życiu na niego nie zagłosuje. To po pierwsze, po drugie prawo kobiet do zabijania dzieci, to nie jest prawo kobiet, Rafal trzaskowi nie będzie łączył, tylko dalej dzielił społeczeństwo. Czemu mamy mieć prezydenta mniejszości? Ja chcę żeby prezydent był dla większości, a nie opowiadał sie za jakimiś ideologiami qwerty, który zniszczą nasze dzieci, prezydent ma telsnetoeac interes Polaków, nie ue, interesem Polaków jest silna Polska, a nie oddanie resztki suwerenności do Brukseli.

WZB profil fotoğrafı
WZB1 yıl önce

Ale ona twierdzi, że kobiety nie mają praw. To jak może głosować? Bezprawnie...? Pitoli od rzeczy, jak większość lewarów.

marta profil fotoğrafı
marta1 yıl önce

Kobieto ile ci zapłacili za ten spot wyborczy to że jesteś dobrą aktorką to nie równa się że masz prawo oceniać innych. Ciesz się że jak się rodziłaś to nie było za wiele kobiet o takich poglądach jakie sobą reprezentujesz bo mogła bym cię nigdy nie zobaczyć .

Rafał Kachel profil fotoğrafı
Rafał Kachel1 yıl önce

Nie wiedzieć czemu zawsze aktorzy i celebryci chcą przebić głupotę polityków 🥴

Monia profil fotoğrafı
Monia1 yıl önce

#ByleNieTrzaskowski

Bartolomeo 🇵🇱 profil fotoğrafı
Bartolomeo 🇵🇱1 yıl önce

Ciekawi mnie ale tak bardzo serio jak się będą czuli tacy ludzie w niedzielę po 21 jak coś nie pójdzie zgodnie z ich marzeniem.

LoroPjana profil fotoğrafı
LoroPjana1 yıl önce

Jest! Aktorzy włączają się w kampanię! Tego nam brakowało! Głosu specjalistów xDDD

Vito Andolini profil fotoğrafı
Vito Andolini1 yıl önce

Już w najbliższą niedzielę o 21

Benzer Videolar