Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

126,834 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von Bi Bi
Bi Bivor 1 Jahr

Przekonała mnie Pani do Karola Nawrockiego. Dziękuję.

Profilbild von Marek
Marekvor 1 Jahr

Bardzo dziękuję za apel, pójdę i oddam swój głos na @NawrockiKn , trzeba w końcu skończyć z dzieleniem Polaków na wykształconych i zaścianek jak to lubią niektórzy mówić , ładnych i tych co im wakacje w Mielnie obrzydzają

Profilbild von Bartłomiej Paliwoda
Bartłomiej Paliwodavor 1 Jahr

Ma panie rację, jest duże prawdopodobieństwo, że wyjdzie na jaw przeszłość Rafała, dlatego nigdy w życiu na niego nie zagłosuje. To po pierwsze, po drugie prawo kobiet do zabijania dzieci, to nie jest prawo kobiet, Rafal trzaskowi nie będzie łączył, tylko dalej dzielił społeczeństwo. Czemu mamy mieć prezydenta mniejszości? Ja chcę żeby prezydent był dla większości, a nie opowiadał sie za jakimiś ideologiami qwerty, który zniszczą nasze dzieci, prezydent ma telsnetoeac interes Polaków, nie ue, interesem Polaków jest silna Polska, a nie oddanie resztki suwerenności do Brukseli.

Profilbild von WZB
WZBvor 1 Jahr

Ale ona twierdzi, że kobiety nie mają praw. To jak może głosować? Bezprawnie...? Pitoli od rzeczy, jak większość lewarów.

Profilbild von marta
martavor 1 Jahr

Kobieto ile ci zapłacili za ten spot wyborczy to że jesteś dobrą aktorką to nie równa się że masz prawo oceniać innych. Ciesz się że jak się rodziłaś to nie było za wiele kobiet o takich poglądach jakie sobą reprezentujesz bo mogła bym cię nigdy nie zobaczyć .

Profilbild von Rafał Kachel
Rafał Kachelvor 1 Jahr

Nie wiedzieć czemu zawsze aktorzy i celebryci chcą przebić głupotę polityków 🥴

Profilbild von Monia
Moniavor 1 Jahr

#ByleNieTrzaskowski

Profilbild von Bartolomeo 🇵🇱
Bartolomeo 🇵🇱vor 1 Jahr

Ciekawi mnie ale tak bardzo serio jak się będą czuli tacy ludzie w niedzielę po 21 jak coś nie pójdzie zgodnie z ich marzeniem.

Profilbild von LoroPjana
LoroPjanavor 1 Jahr

Jest! Aktorzy włączają się w kampanię! Tego nam brakowało! Głosu specjalistów xDDD

Profilbild von Vito Andolini
Vito Andolinivor 1 Jahr

Już w najbliższą niedzielę o 21

Ähnliche Videos