Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
SERCE ŁODZI.
24,343 görüntüleme • 3 yıl önce •via X (Twitter)
4 Yorum

Pan Wojtek3 yıl önce
Jeśli bylibyście w strefie spadkowej to należałoby wypierdolic Radomiaka,Płocka,Warty i Piasty ale bylibyście wy zostali. Jesteście potrzebni Ekstraklasie dla jej wartości.

Jacek Kołacz3 yıl önce
Czemu brakuje trzeciej części oprawy? To była całość.

A®eK3 yıl önce
Tu w #SerceŁodzi atmosfera jest genialna, jest klimat, tu się oddycha :)

Zdzisław3 yıl önce
Brawo!!!!!!!!!!!
