Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

24,343 görüntüleme • 3 yıl önce •via X (Twitter)

4 Yorum

Pan Wojtek profil fotoğrafı
Pan Wojtek3 yıl önce

Jeśli bylibyście w strefie spadkowej to należałoby wypierdolic Radomiaka,Płocka,Warty i Piasty ale bylibyście wy zostali. Jesteście potrzebni Ekstraklasie dla jej wartości.

Jacek Kołacz profil fotoğrafı
Jacek Kołacz3 yıl önce

Czemu brakuje trzeciej części oprawy? To była całość.

A®eK profil fotoğrafı
A®eK3 yıl önce

Tu w #SerceŁodzi atmosfera jest genialna, jest klimat, tu się oddycha :)

Zdzisław profil fotoğrafı
Zdzisław3 yıl önce

Brawo!!!!!!!!!!!

Benzer Videolar