Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Sidebar is here (Sound on 🔊)

539,584 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Justin Farrugia
Justin Farrugia11 месяцев назад

ok now please: - make it hide - shortcut to cycle tabs (vertically) - pinned icon tabs - folders - media playing card stack at the bottom - profile switching with sipes quite like Dia atm and been using it more, chat UX + skills are great but Arc's sidebar UX was perfection

Фото профиля Arc
Arc11 месяцев назад

Dia browser is now available from @browsercompany for all Arc members. Learn more and download here:

Фото профиля Samar Jamil
Samar Jamil11 месяцев назад

Next, please make the pinned tabs a grid, like in Arc 🙏

Фото профиля Jess Daniel
Jess Daniel11 месяцев назад

Sidebar doesn’t hide. Defeats the whole reason sidebar was good

Фото профиля sky
sky11 месяцев назад

atp its just arc with extra steps

Фото профиля Michael Andreuzza
Michael Andreuzza11 месяцев назад

But, but... Can we have closed? If we can't it's even worst then having them at the top 😁

Фото профиля ajmal 📱
ajmal 📱11 месяцев назад

Next stop: Switching profiles in the same window. No body wants a new window for each profile. Also, pp need the favourites like Arc.

Фото профиля Dogan Ural
Dogan Ural11 месяцев назад

Ahh finally, thanks for listening! Now bring back one-swipe profiles, please 🙏

Фото профиля Shad
Shad11 месяцев назад

PLEASE STOP I WILL PAY YOU WHATEVER YOU WANT TO CONTINUE ARC SUPPORT NO ONE WANTS DIA sent on arc

Фото профиля ⊣ ⊃⋃⋂∈ ⊢
⊣ ⊃⋃⋂∈ ⊢11 месяцев назад

Dia is just an AI feature that could have been in Arc lol

Похожие видео