正在加载视频...
视频加载失败
Skladnik me šikanuje!
8 条评论

Ondřej Tesárek1 年前
Ujišťuji vás, že tyhle problémy na eshopu nemám. Je pro to řada důvodů 1) nemám zapnutý eshop 2) kdyby byl zapnutý, nebalím zásilky 3) kdybych balil zásilky, tak tohle je považováno za perfektně sedící obal děkuji za pozornost

Solar Heavy1 年前
enjoy these vibes with me

Oldřich Drápal1 年前
Profitip. Dva takové kartony se dají nasadit na sebe (jako šejkr) a výška přizpůsobit tlustší lahvi. Nemáte zač.

Oldřich Drápal1 年前
A rozhodně nenafukovat míň.

AUTOSAMOLEPKYcz🇨🇿1 年前
Tohle je nejlepsi balit do tvrdych tubusu 👍

Tom Bombadil1 年前
Chce to hodně izolepy dokola.

Strejda Longas1 年前
Podle hlasu vykořisťuje kicom někoho z rodiny. A nebo jede ten poslaneckej model, že zamestnává příbuznýho. Tady se nic neutají: )

Michal Hrubý1 年前
Nasaď na to ještě jednu bednu a slep strany :) použiješ sice dvě bedny na jednu lahev, ale eliminuješ tím vyboulení
相关视频
0:46
Sensitive content
Rhm Ça me fait rappelé ce space NEIEJEKEIFKE
N 🔱
16,055 次观看 • 1 年前
