Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Slå til Nuuk! ✅🇺🇸
17,292 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Domidest🇩🇰1 год назад
Slå til nu før det er Thule …👊💥😎

Johnny Laibjørn1 год назад
Ha ha ha - det er SÅ godt lavet, det der 🤣😂

Yurdal Cicek🇩🇰🇹🇷🇬🇱🇪🇭🇺🇦1 год назад
Du er crazy, Adnan.

Erasmus Montanus1 год назад
Classy 🙄

bart1 год назад
i hate these 2 guys.

Teacher1 год назад
🤢🤢🤢🤢

Mikkel RBS🇩🇰🇺🇦1 год назад
Hahaha

Steen1 год назад
Adding 1 mill of these..we have so many

Kristen M. Jensen1 год назад
Joint press conference today in Copenhagen with prime ministers from Greenland. Greenland is a self governing part of Kingdom of Denmark - and Greenland AND greenlanders insist to remain so. They aim at becoming an independent state - and neither americans nor danish !
