Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Smetákovi se posralo auto 😢 😭

42,693 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

9 Kommentare

Profilbild von Paula
Paulavor 1 Jahr

Chcípám 😆

Profilbild von Jáchym
Jáchymvor 1 Jahr

Jestli v tom autě cítí hovna, tak to cítí sám sebe.

Profilbild von Roman Lysoň
Roman Lysoňvor 1 Jahr

Hele kdyby to nakonec opravdu skončilo TO a nějakou škodou kterou by měl někdo zaplatit tak se na to složíme ne?

Profilbild von Mlíko 🇺🇦
Mlíko 🇺🇦vor 1 Jahr

Lord Hoven je zpět

Profilbild von Sailor Tony
Sailor Tonyvor 1 Jahr

To jsou odhady cen jak v aukcích na Discovery. 😀😀😀

Profilbild von Jan Novák
Jan Novákvor 1 Jahr

A není to kontraproduktivní? Nechat vyčistit auto a pak si dovnitř za volant sedne tahle sračka?

Profilbild von JaHo
JaHovor 1 Jahr

Ale vy tu máte nějaké srážky... vytažení, vysušení, vyčištění.... takže dobíráte 21 korun. Jó, to bude ten Fiat. To já měl zrovna kritického den.... 😉

Profilbild von To jako vážně?
To jako vážně?vor 1 Jahr

Na posranyho i hajzl spadne. Prislovi😂😂😂🤡🤡

Profilbild von Vojtěch Lukeš 🇨🇿🦁
Vojtěch Lukeš 🇨🇿🦁vor 1 Jahr

Jak chce dokázat, že to nejsou sračky z jeho huby?

Ähnliche Videos