Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Smetákovi se posralo auto 😢 😭
42,693 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
9 Kommentare

Paulavor 1 Jahr
Chcípám 😆

Jáchymvor 1 Jahr
Jestli v tom autě cítí hovna, tak to cítí sám sebe.

Roman Lysoňvor 1 Jahr
Hele kdyby to nakonec opravdu skončilo TO a nějakou škodou kterou by měl někdo zaplatit tak se na to složíme ne?

Mlíko 🇺🇦vor 1 Jahr
Lord Hoven je zpět

Sailor Tonyvor 1 Jahr
To jsou odhady cen jak v aukcích na Discovery. 😀😀😀

Jan Novákvor 1 Jahr
A není to kontraproduktivní? Nechat vyčistit auto a pak si dovnitř za volant sedne tahle sračka?

JaHovor 1 Jahr
Ale vy tu máte nějaké srážky... vytažení, vysušení, vyčištění.... takže dobíráte 21 korun. Jó, to bude ten Fiat. To já měl zrovna kritického den.... 😉

To jako vážně?vor 1 Jahr
Na posranyho i hajzl spadne. Prislovi😂😂😂🤡🤡

Vojtěch Lukeš 🇨🇿🦁vor 1 Jahr
Jak chce dokázat, že to nejsou sračky z jeho huby?
