Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
so there's this diva
Комментарии: 10

viyusgi1 год назад
“menjarem màrketing?” pelos

mytitsricochet1 год назад
que bien habla catalan la charli no?

markel🚏1 год назад
es por julieta

Antoine1 год назад
...I després veus segons quina xusma amb la Creu de Sant Jordi.

LaCaraB1 год назад
Mancantao

JaumeB1 год назад
Malauradament ja fa anys que estem menjant marketing arreu.

elmexias📿1 год назад
tiene el mismo encanto que la jedet cuando habla castellano

MMoore1 год назад
❤️❤️❤️

Jazzbo1 год назад
Es una tia maravayosa.

Jep Flaqué1 год назад
@LluisArtus Fantàstic!!! Necessitem més gent així…
