Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Someone asked for a time-lapse for this artwork. I mostly used 3D models from SketchFab as references and for perspectives. I really wish Ibispaint have 3D models assets like clip studio🥀

110,704 просмотров • 2 месяцев назад •via X (Twitter)

Комментарии: 0

Нет доступных комментариев

Здесь появятся комментарии из оригинального поста

Похожие видео