Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

someone on reddit made a CDJ visualizer for IDs what u guys think

26,910 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Tequila Funk
Tequila Funk2 лет назад

Yoo that was me! OMG I didn't expect you to check it out!! 👀 Current CDJ version has spectre in it instead of waveform. I hope I'll add option to choose between spectre analyzer / waveform analyzer soon 👀

Фото профиля Cubed
Cubed2 лет назад

why is it a frequency analyzer and not a waveform

Фото профиля fang
fang2 лет назад

Only thing I wish is that it scrolled the timeline rather than being the spectral analyzer. Still really sick tho

Фото профиля Shchthphlormxe
Shchthphlormxe2 лет назад

Would be tight if it ran the actual waveform, and also you could scrub with the jog wheel... New promo idea, mail everybody a CDJ

Фото профиля Tequila Funk
Tequila Funk2 лет назад

Sick ID tho 👀

Фото профиля Gabrielle 🍷
Gabrielle 🍷2 лет назад

That’s dope!

Фото профиля Jackson Maki
Jackson Maki2 лет назад

I think you should drop these

Фото профиля Dominion
Dominion2 лет назад

Need that

Фото профиля Claire 𐕣
Claire 𐕣2 лет назад

this is the coolest thing ive ever seen

Фото профиля SLABZ
SLABZ2 лет назад

@louiegluey

Похожие видео