正在加载视频...

视频加载失败

Šta je ovo, pitam ja vas?

12,038 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

10 条评论

Mirsad Tokača 的头像
Mirsad Tokača1 年前

Dakle, grad su učinili nepodnošljivim/ prljavim i zagadjenim i time podigli svijest gradjana da traže od vlasti da ga čiste. To je Fortino objašnjenje uspješnosti Trojke?! Novi metod podizanja svijesti?!

nisam 的头像
nisam1 年前

Nismo znali za sapun dok nam Forto nije pokazao🥹

Dika Mahmutovic 的头像
Dika Mahmutovic1 年前

Bravo za novinarku,tuce ih ko zmije pravo u glavu!

Dr. Alter Lego 的头像
Dr. Alter Lego1 年前

Umiva ga 6 godina, kaze Emela

Pasic Nedim 的头像
Pasic Nedim1 年前

Dobri su u podizanju svijesti, podizanju atmosfere, pokretanju kampanja, a konkretno grad nikad nije bio prljaviiji i zagadjeniji. I juce kad je bio suncan dan slusam vijesti o zagadjenju. Ali da se zadao u nekakvo vikanje jeste, valjda misli da ce time nesto dokazati.

Kruger 的头像
Kruger1 年前

kako je kratak put od krotkosti do arogancije

bosniakdiver⚜ 的头像
bosniakdiver⚜1 年前

Bravo Emela! 😁

M 的头像
M1 年前

Kakve gluposti ovaj covjek izvaljuje.

K 的头像
K1 年前

Hahahahahaaha... Pa je li moguće da ljudi od vlasti toliko otupe, da ne shvata šta je izjavio? Koji blesan

profil sa crtanim filmovima 的头像
profil sa crtanim filmovima1 年前

Da nije njega i njihove stranke gušili bi se u smeću misleći da je to normalno. Zahvaljujući njemu i njegovim sad se gušite u smecu ali barem znate da je to loše. Sve je to kriva SDA ali ne zna ovaj intelektualac to najbolje objasniti ....

相关视频